We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Microsoft Glacier Peak A2051 Ethernet 100G 2-port PCIe FPGA Kit for Compute Scale-up Server 3200
SKU
R9Q35A
Login for pricing
In Stock:
0 available
Microsoft Glacier Peak A2051 Ethernet 100G 2-port PCIe FPGA Kit for HPE Compute Scale-up Server 3200
Category: Rack Accessories
| SKU | R9Q35A |
|---|---|
| EAN | 0190017777184 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 111.1 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Height | 381 mm |
| Depth | 562 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 1.5 kg (3.3 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.5 kg (3.3 lbs) |