We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Compute Scale-up Server 32X0 iX 1.5m Cable
SKU
S6W97A
Category: Rack Accessories
| SKU | S6W97A |
|---|---|
| EAN | 0190017847719 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE Compute Scale-up Server 32X0 iX 1.5m Cable. Weight: 910 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 406.4 mm |
| Weight | 910 g |
| Height | 279.4 mm |
| Depth | 127 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.91 kg (2.01 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.91 kg (2.01 lbs) |