We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Compute Scale-up Server 32X0 Chassis Rail Kit
SKU
S6W95A
Category: Rack Accessories
| SKU | S6W95A |
|---|---|
| EAN | 0190017847696 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE Compute Scale-up Server 32X0 Chassis Rail Kit. Weight: 2.5 kg
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 111 mm |
| Weight | 2.5 kg |
| Height | 381 mm |
| Depth | 562 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 2.5 kg (5.51 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 2.5 kg (5.51 lbs) |