We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Compute Scale-up Server 3250 2U 12EDSFF MCIO to SlimSAS 0.32m Splitter Cable
SKU
S5E22A
Login for pricing
In Stock:
0 available
HPE Compute Scale-up Server 3250 2U 12EDSFF MCIO to SlimSAS 0.32m Splitter Cable, 460 g
Category: Rack Accessories
| SKU | S5E22A |
|---|---|
| EAN | 0190017848099 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE Compute Scale-up Server 3250 2U 12EDSFF MCIO to SlimSAS 0.32m Splitter Cable. Weight: 460 g
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 301.8 mm |
| Weight | 460 g |
| Height | 85.9 mm |
| Depth | 406.5 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.463 kg (1.02 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.463 kg (1.02 lbs) |