We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Compute Scale-up Server 3200 MCIO-SlimSAS 0.15m Straight Cable for 1U Storage Backplane
SKU
R9N94A
Login for pricing
In Stock:
0 available
Compute Scale-up Server 3200 MCIO-SlimSAS 0.15m Straight Cable for 1U Storage Backplane
Category: Rack Accessories
| SKU | R9N94A |
|---|---|
| EAN | 0190017778617 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Weight & dimensions | |
| Width | 301.8 mm |
| Weight | 460 g |
| Height | 85.9 mm |
| Depth | 406.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Form factor | 1U |
| Weight (imperial) | 0.463 kg (1.02 lbs) |
| Other features | |
| Form factor | 1U |
| Weight (imperial) | 0.463 kg (1.02 lbs) |