We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking DIN Rail 3RU 19 in Rack Mount Kit
SKU
JL822A
Category: Rack Accessories
| SKU | JL822A |
|---|---|
| EAN | 0190017489728 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Mounting kit |
| Compatibility | Aruba CX 4100i |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 191 mm |
| Weight | 1.3 kg |
| Height | 132 mm |
| Depth | 483 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Mounting kit |
| Compatibility | Aruba CX 4100i |
| Weight (imperial) | 1.32 kg (2.9 lbs) |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.32 kg (2.9 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Aruba Networking DIN Rail 3RU 19 i...
Login for pricing
|
APC Sliding Shelf 100lbs/45.5kg Black
Login for pricing
|
SonicWall TZ600 Mounting bar
Login for pricing
|
Popular
Middle Atlantic Products CBS-5-26R rac...
Login for pricing
|
Recommended
HPE DL38X Gen10 12Gb SAS Expander Card...
Login for pricing
|
Bestseller
Ubiquiti U-Rack-6U-TL Rack base
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JL822A
|
AR8123BLK
|
01-SSC-0225
|
CBS-5-26R
|
870549-B21
|
U-RACK-6U-TL
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
SONICWALL
|
Middle Atlantic Products
|
HPE
|
Ubiquiti
|
| Type |
Mounting kit
|
Rack shelf
|
Mounting bar
|
Castor platform
|
N/A
|
Rack base
|





