We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 50.8mm FD83 Tri-Clamp Fluid Coupling Pair Kit
SKU
S6V69A
Category: Rack Accessories
| SKU | S6V69A |
|---|---|
| EAN | 0190017816944 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE 50.8mm FD83 Tri-Clamp Fluid Coupling Pair Kit. Weight: 2.96 kg
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 132.7 mm |
| Weight | 2.96 kg |
| Height | 141 mm |
| Depth | 295 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 2.96 kg (6.53 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 2.96 kg (6.53 lbs) |