We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ALLNET ALL-S0002215V3 rack accessory Shelf
SKU
ALL-S0002215V3
Category: Rack Accessories
| SKU | ALL-S0002215V3 |
|---|---|
| EAN | 4038816200365 |
| Manufacturer | ALLNET |
| Availability | Out of Stock |
ALLNET ALL-S0002215V3. Type: Shelf, Product colour: Grey. Weight: 2.15 kg
| Features | |
|---|---|
| Type | Shelf |
| Product colour | Grey |
| Weight & dimensions | |
| Width | 482.6 mm |
| Weight | 2.15 kg |
| Depth | 150 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Shelf |
| Colour | |
| Product colour | Grey |