We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
TechniSat An-Rohr-Fitting Silver Metal
SKU
0000/0500
Category: Mounting Kits
| SKU | 0000/0500 |
|---|---|
| EAN | 4019588005006 |
| Manufacturer | TechniSat |
| Availability | Out of Stock |
TechniSat An-Rohr-Fitting. Material: Metal, Product colour: Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Material | Metal |
| Product colour | Silver |
| Weight & dimensions | |
| Dimensions (WxDxH) | 115 x 90 x 60 mm |
| Weight | 300 g |
| Width | 115 mm |
| Depth | 90 mm |
| Height | 60 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Other features | |
| Dimensions (WxDxH) | 115 x 90 x 60 mm |
| Quantity | 1 |