We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
RF IDeas KT-FLAT-MINI mounting kit Black
SKU
KT-FLAT-MINI
Category: Mounting Kits
| SKU | KT-FLAT-MINI |
|---|---|
| Manufacturer | RF IDEAS |
| Availability | Out of Stock |
KT-FLAT-MINI WAVE ID Black Mini Mounting Dual Lock Kit
The mounting brackets for pcProx readers offer a convenient and inexpensive alternative to standard mounting options. This bracket solution allows the user to further adjust the angle of the product to fit their needs.
The mounting brackets for pcProx readers offer a convenient and inexpensive alternative to standard mounting options. This bracket solution allows the user to further adjust the angle of the product to fit their needs.
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 57.1 mm |
| Depth | 69.8 mm |
| Height | 3.1 mm |
| Packaging data | |
| Screws included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |