We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Moxa WK-112-01 mounting kit Silver Metal
SKU
WK-112-01
Category: Mounting Kits
| SKU | WK-112-01 |
|---|---|
| EAN | 5703431516274 |
| Manufacturer | Moxa |
| Availability | Out of Stock |
Moxa's wall-mounting kits have been designed to simplify installation of products in a variety of industrial environments.
| Technical details | |
|---|---|
| Material | Metal |
| Product colour | Silver |
| Compatibility | MDS-G4012 Series MDS-G4020 Series MDS-G4028 Series MDS-G4012-L3 Series MDS-G4020-L3 Series MDS-G4028-L3 Series MDS-G4012-4XGS Series MDS-G4020-4XGS Series MDS-G4028-4XGS Series MDS-G4012-L3-4XGS Series MDS-G4020-L3-4XGS Series MDS-G4028-L3-4XGS Series |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 112 mm |
| Depth | 87 mm |
| Height | 4.5 mm |
| Packaging data | |
| Screws included | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |