We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Havis 367-5766-RP mounting kit Black, Grey
SKU
367-5766-RP
Category: Mounting Kits
| SKU | 367-5766-RP |
|---|---|
| Manufacturer | Havis |
| Availability | Out of Stock |
The Free Stand Base offers a no-drill mounting solution for Payment Terminals Stands providing improved customer experience in retail, hospitality and healthcare
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black, Grey |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 907.18 g |
| Packaging data | |
| Package width | 114.3 mm |
| Package height | 263.5 mm |
| Package depth | 131.6 mm |
| Package weight | 1.36 kg |