Silverstone SST-XED120S-WS computer cooling system Processor Heatsink/Radiator 12 cm Silver 1 pc(s)
SKU
SST-XED120S-WS
Login for pricing
In Stock: 0 available
LGA4677/4710, SP5/SP6/sTR5/SP3/TR4/sWRX8/sWRX9, 500~3000 RPM, 44.9 dBA
  • Designed for optimal cooling in server-grade motherboards with dual CPU sockets
  • Complies with 4U rackmount chassis standards, with a height of 145mm
  • Features 8 Ø6mm heat pipes and aluminum fins for superior cooling
  • Includes a 120mm x 30mm PWM dual ball bearing fan