We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
LogiLink AD0012 computer case part
SKU
AD0012
Login for pricing
In Stock:
0 available
LogiLink AD0012, Metal, Black, 100 mm, 122 mm, 25 mm, 105 mm
Category: Computer Case Parts
| SKU | AD0012 |
|---|---|
| EAN | 4052792014907 |
| Manufacturer | LogiLink |
| Availability | Out of Stock |
LogiLink AD0012. Material: Metal, Product colour: Black. Width: 100 mm, Depth: 122 mm, Height: 25 mm. Package width: 105 mm, Package depth: 186 mm, Package weight: 130 g
| Features | |
|---|---|
| Number of storage drives supported | 1 |
| Material | Metal |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 100 mm |
| Depth | 122 mm |
| Height | 25 mm |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 186 mm |
| Package weight | 130 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Number of storage drives supported | 1 |
| Material | Metal |
| Product colour | Black |
| Compliance certificates | RoHS |
| Packaging data | |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 186 mm |
| Package weight | 130 g |