We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
LogiLink AD0011 computer case part
SKU
AD0011
Login for pricing
In Stock:
0 available
LogiLink AD0011, Aluminium, Black, 110 mm, 137 mm, 20 mm, 105 mm
Category: Computer Case Parts
| SKU | AD0011 |
|---|---|
| EAN | 4052792014891 |
| Manufacturer | LogiLink |
| Availability | Out of Stock |
LogiLink AD0011. Material: Aluminium, Product colour: Black. Width: 110 mm, Depth: 137 mm, Height: 20 mm. Package width: 105 mm, Package depth: 197 mm, Package weight: 60 g
| Features | |
|---|---|
| Number of storage drives supported | 2 |
| Material | Aluminium |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 110 mm |
| Depth | 137 mm |
| Height | 20 mm |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 197 mm |
| Package weight | 60 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Number of storage drives supported | 2 |
| Material | Aluminium |
| Product colour | Black |
| Compliance certificates | RoHS |
| Packaging data | |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 197 mm |
| Package weight | 60 g |