Q5N-AA100W-BTI
Login for pricing
In Stock:
103 available
100W Car charger for Microsoft Surface Laptop Surface Book 1 and 2 Surface Pro 4 5 6 7 Surface Pro X
- Fully compatible with specified laptops
- Post-Sales technical support available
- Genuine OEM Parts
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Auto |
| SKU | Q5N-AA100W-BTI |
| EAN | 5059902002273 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Microsoft |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 100 W |
| Output voltage | 5-20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Battery charger |
| Compatibility | Surface |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 100 W |
| Output voltage | 5-20 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Battery charger |
| Compatibility | Surface |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
BTI 100W Car charger for Microsoft Sur...
Login for pricing
Hot Product
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
Bestseller
Origin Storage AC Adapter (90W) For La...