We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Vision VFM-W600ARMS monitor mount accessory
SKU
VFM-W600ARMS
Login for pricing
In Stock:
0 available
Vision VFM-W600ARMS, Flat panel mount arm, Black, 100 kg, Wall, 190.5 cm (75"), 94 cm (37")
Category: Monitor Mount Accessories
| SKU | VFM-W600ARMS |
|---|---|
| EAN | 6649943000001 |
| Manufacturer | Vision |
| Availability | Out of Stock |
Vision VFM-W600ARMS. Product type: Flat panel mount arm, Product colour: Black, Maximum weight capacity: 100 kg
| Mounting | |
|---|---|
| Mounting type | Wall |
| Product type | Flat panel mount arm |
| Maximum screen size | 190.5 cm (75") |
| Minimum screen size | 94 cm (37") |
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum weight capacity | 100 kg |
| Compatibility | VFM-W4X6 |
| Product colour | Black |
| Features | |
| Mounting type | Wall |
| Product type | Flat panel mount arm |
| Maximum screen size | 190.5 cm (75") |
| Minimum screen size | 94 cm (37") |
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum weight capacity | 100 kg |
| Compatibility | VFM-W4X6 |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
|---|---|
| Mounting type | Wall |
| Compatibility | VFM-W4X6 |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 100 kg |
| Colour | |
| Product colour | Black |