We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Trust 25980 monitor accessory Light
SKU
25980
Login for pricing
In Stock:
2 available
Trust 25980, Light, Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), 215 g
Category: Monitor Accessories
| SKU | 25980 |
|---|---|
| EAN | 8713439259803 |
| Manufacturer | Trust |
| Availability | In Stock |
Trust 25980. Product type: Light, Brand compatibility: Universal, Material: Acrylonitrile butadiene styrene (ABS). Weight: 215 g
| Features | |
|---|---|
| VESA mounting | Yes |
| Product type | Light |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Brand compatibility | Universal |
| Technical details | |
|---|---|
| VESA mounting | Yes |
| Product type | Light |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Width | 199 mm |
| Height | 24 mm |
| Depth | 297 mm |
| Weight & dimensions | |
| Width | 199 mm |
| Weight | 215 g |
| Height | 24 mm |
| Depth | 297 mm |
You may also be interested in
| Product |
Trust 25980 monitor accessory Light
Login for pricing
|
Popular
SMS Smart Media Solutions SMS CONSOLE...
Login for pricing
|
Recommended
JLC Universal 12.3'' - Easy...
Login for pricing
|
New
JLC Universal 17” (16:9) Privacy Film...
Login for pricing
|
JLC Universal 18.5” 16:9 Privacy Film
Login for pricing
|
JLC Universal 22” Privacy Film
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
25980
|
FS040015
|
JLCUNI12.3EOPVS
|
UNI17169PVF
|
UNI185PVF169
|
UNI22PVF
|
| Manufacturer |
Trust
|
SMS Smart Media Solutions
|
JLC
|
JLC
|
JLC
|
JLC
|
| Product type |
Light
|
N/A
|
Screen protector
|
Screen protector
|
N/A
|
Screen protector
|





