ADDER PSU-IEC-5VDC-2.5A power adapter/inverter Black
SKU
PSU-IEC-5VDC-2.5A
Login for pricing
In Stock:
20 available
Optional or Additional Power Supply Unit for most Adder products 5VDC/2.5A
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Universal |
|---|---|
| SKU | PSU-IEC-5VDC-2.5A |
| EAN | 5706998925183 |
| Manufacturer | ADDER |
| Availability | In Stock |
Optional or Additional Power Supply Unit for use with most Adder products.
Features:
5V DC 2.5 Amp Power Supply IEC Input 100-240V
Features:
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 2.5 A |
| Purpose | Universal |
| Compatibility | Adder Products |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output voltage | 5 V |
| Output current | 2.5 A |